ANASAYFA | 16.08.2022


HAKKIMIZDA


ÜRÜNLER


TEMSİLCİLİKLER


İLETİŞİM
PERKO HAKKINDA
Hakkımızda
Temsilcilikler
Bayilikler
   
   
   

HAKKIMIZDA

   

Burada olmanız mutluluk verici.
İmalat sanayimize kesme konusunda uzun yıllardır hizmet veren “Perko”’nun geçmişi 1993 yılına dek uzanır. 20. yüzyılda Perpa da faaliyete geçen ve gücünü 21. yüzyıla da taşıyan Perko firması faaliyetlerini 2004 yılından bu yana Ümraniye DES Sanayi sitesindeki yerinde devam ettirmektedir.
Aynı anda hem geleneği hem geleceği temsil edebilme kabiliyetine sürekli odaklanarak ülkemiz imalat sanayinin özel ihtiyaçlarına yönelik kesme konusunda yüksek teknolojili ürünler sunan Perko firması,20 yıldan bu yana Türkiye tek yetkili temsilciliğini yapmakta olduğu Alman WIKUS firmasının Wikus bimetal (M42, M51) , karbür kaynaklı, elmas kaynaklı ve karbon çeliği şerit testereleri, Ake daire testereleri ve Sermas yüksek performans soğutma svılarını ürünlerini, düzgün kesim, yüksek hassasiyet ve güç ihtiyacı olan her işletmenin kullanımına sunmaktadır.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan ürün yelpazemiz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz kalite, çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.
Perko için en önemli öncelik müşteri memnuniyetidir. “Kesme noktasındaki hassasiyet“, ürünlerimizin sahip olduğu en yüksek kaliteyi vurgulamaktadır

Otomotiv, Çelik Konstrüksiyon, Kalıpçılık, Ahşap, Mermer, Cam imalatı gibi sanayiler daha karmaşık üretim metotlarında güvenilir ürünlere ihtiyaç duyar. Ürünlerimizin ve temin etmekte olduğumuz mühendislik desteğinin üstün kalitesi bu ihtiyacın karşılanmasını taahhüt eder.

Sizler için, hepimizin geleceği için araştırma ve geliştirme yatırımları yapıyoruz. Teknik servisimizdeki deneyimli mühendislerimiz bilimsel kesim uzmanlarımızla sıkı bir işbirliği içindeler.

Amacımız her geçen gün daha iyisini sanayimizin hizmetine sunmak.

Web sitemizi gezin ve bizim hakkımızda daha çok şey öğrenin!
Saygılarımızla,
Perko Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş.

   
17. CAD. KÜÇÜK SAN. SİT. ÇERKEŞLİ OSB NO: D-1 APT. NO:20/1 41455 DİLOVASI/KOCAELİ
Tel : +90 262 502 44 94/+90 262 502 42 24
info@perko.com.tr