img
İŞ BİRLİĞİMİZİN SİZLERE SAĞLAYACAĞI FAYDALAR

PERKO; kurumsal ilkeleri gereği müşterilerinin EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ TEDARİKÇİ olmak adına, pazara sunduğu ürünleri yetkin mühendislik çözümleri ile değer yaratacak çözüm önerileri olarak pekiştirir ve birim zamanda en fazla fayda sağlayacak şekilde konumlandırır. İş modeli her zaman bir üründen daha fazlası olarak kurgulanmıştır. Bizimle gerçekleştireceğiniz iş birliği sizlere sağladığımız ürün ve hizmetlerimizi tercih ettiğinizde aşağıda belirtilen faydalardan koşulsuz yararlanırsınız;

Düşük Maliyetler

Kesim uygulamalarınızda katlandığınız maliyetlerde belirgin düşüş Üretim maliyetlerinizi kalıcı olarak düşürmeye yönelik çözümlerimiz, uygulamalarınıza yönelik ihtiyaçlarınız kadar çeşitlidir. Kesim başına maliyetleri azaltmak isteyip istemediğinize veya bant değişikliklerini azaltmak için üniversal bir şerit testere aradığınıza veya basit kesme işleri için ucuz bir ürüne ihtiyacınız olup olmadığına bakılmaksızın- her gereksinim için doğru çözüme sahibiz: Yüksek performanslı, üniversal şerit testereler şu anlama gelir:

 • Uzun kesme ömürleri sayesinde daha az testere değişimi, dolayısıyla malzeme ve insan gücü maliyetlerinden tasarruf sağlar.
 • Uzun testere ömrü ve çok yönlülük sayesinde sipariş sayısının azaltılması ve dolayısıyla daha az insan gücü ve lojistik maliyeti
 • Şerit testerelerin geniş uygulama yelpazesi ve seri ve karma çalışma modundaki yüksek esneklik sayesinde çeşitli malzemelerin işlenmesi; bu, makine kullanılabilirliğini artırır ve testerelerin daha az sıklıkta değiştirilmesi gerektiğinden insan gücü ihtiyacını azaltır.
 • Verimlilik Artışı

  Birim zamanda elde edeceğiniz daha fazla üretim ile belirgin verimlilik artışı Üretimde her zaman hız ve esneklik açısından özel zorluklar söz konusudur. PERKO sizlere karşılaşabileceğiniz bu farklı zorluklar ile kolaylıkla başedebilmeniz ve üretiminizi durdurmamanız adına esnek çözümler geliştirir. Güvenli stok yönetimi, kısa sürelerde sevkiyatlar ve hızlı teknik destek sağlama elverişliliği hizmet kalitemizin gerekliliğidir.

  İnovatif Çözümler

  Stratejik iş ortaklığı yaptığımız alanında dünya lideri şirketlerin yoğun AR-GE çalışmaları sayesinde değişen ve gelişen üretim koşullarına, malzeme çeşitliliğine uygun her zaman en yüksek performansa sahip ürünleri müşterilerimize sunmak önceliğimizdir.

  Alanında yetkin teknik destek ekibimiz, sizlere kesim uygulamalarınıza yönelik doğru ürünün seçiminden, yerinde doğru kesme parametrelerinin tanımlanmasına ve prosesinizin sürekli olarak iyileştirilmesine kadar iş birliğimiz süresince sizlerin her zaman yanınızda olur. Oldukça komplex ve özel bir uygulamaya yönelik sizin için özel çözümler geliştirmek görevlerimizin bir parçasıdır.

  Yükske Kalite

  Şerit testere ürün programımızda “Made in Germany” ile alanında lider WIKUS ürünleri mükemmel kaliteyi tanımlar. En güncel üretim teknolojileri, mükemmel girdi malzemeleri ve yüksek düzeyde proses kararlılığı, tekrar üretilebilirliğimizi garanti eder. Ürünlerimizi, süreçlerimizi ve tedarik koşullarımızı daha fazla iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz.