bg_image
Hakkımızda

Kesme Çözümleri Tedarikçiniz

Perko Sanayi Ürünleri ve Ticaret A.Ş. metal işleme endüstrisinde ihtiyaç duyulan bütün kesim operasyonları ile alakalı mühendislik çözümleri sunmaktayız.

1993 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve alanlarında uzmanlardan oluşan kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Demir-çelik, otomotiv, kalıpçılık, savunma sanayi, çelik konstrüksüyon ve makine gibi birçok sektöre alanında Dünya’nın en gelişmiş, ileri teknolojilerini üreten ve mühendislik çözümlerini tedarik eden lider firmalar ile iş birliği yapmaktayız.

Alman WIKUS firmasının Wikus bimetal (M42, M51) , karbür kaynaklı, elmas kaynaklı şerit testereleri ile İtalyan Magnabosco firmasının karbür, cermet ve PCD kaynaklı daire testerelerinin Türkiye tek yetkili temsilciliğini başarı ile sürdürmekteyiz.

image
image
image

Teknoloji

Son teknolojiler ile donatılmış makine parkurumuz ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimizi uluslararası pazarda daha rekabetçi kılacak kesim çözümlerini geliştirmekte ve tedarik etmekteyiz. Kalite standartlarına uygun olarak sertifikalı malzeme kullanmakta ve üretim sürecinde kalite kontrol testleri yapmaktayız.

İlkeler

Kurumsal yönetişim ilkelerine uygun olarak şeffaf, hesap verebilir ve etik bir yönetim anlayışını benimsemiş olan Perko şirketimiz tüm paydaşlarının beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı öncelikli sorumluluğu saymaktadır. Şirketimiz değişen pazar ve müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlamak için iş modellerinden müşteri etkileşimlerine kadar tüm alanlarda müşteri odaklı ve dijital öncelikli bir yaklaşım benimsemektedir.

Üretim Politikası

Firmamız sorumlu üretim politikası çerçevesinde çevreye duyarlı davranmakta, çalışan güvenliği ve sağlığına önem vermekte ve sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaktadır.

Web sitemiz üzerinden teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca kampanya ve duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz “Kesme Çözümleri Tedarikçiniz” / Perko

Değerlerimiz

Şirketimizin değerleri yol gösterici ilkeleridir. Perko, dürüstlüğü, emniyeti, saygıyı, bütünlüğü ve hesap verilebilirliği her gün yaşadığı değerler olarak tanımlar. Ayrıca iş performansında, farkındalık, takım çalışması, bağlılık ve tutku gibi temel değerleri kabul ettiğini belirtir. Perko’nun teknoloji lideri olmak için yenilikçilik ve başarılı ortaklıklar yoluyla çalıştığını ifade eder. .